Zapraszamy na zajęcia STEAM i z robotyki

Dla dzieci

Zapraszamy na zajęcie kreatywnego budowania z LEGO® Duplo dla dzieci w wieku 4-5 lat i warsztaty z robotyki dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat i

Dla firm

Zajęcia team buildingowe

Mrs. Kasia

Internetowy konkurs robotyczny dla dzieci - nie musisz wychodzić z domu aby podjąć wyzwanie konkursu!
w przygotowaniu

Odwiedź nas na Facebooku

Poznaj nasz zespół

ABC Robotyki tworzą ludzie, którzy łączą budowanie robotów z zabawą klockami LEGO®
Kasia Nogalska

Kasia Nogalska

Certyfikowany Trener Akademii LEGO® Education oraz absolwentka Politechniki Warszawskiej, gdzie odkryła, że zestawy LEGO® Mindstorms będące na wyposażeniu laboratoriów pozwalają studentom błyskawicznie przyswajać skomplikowane struktury programistyczne. Właśnie to było inspiracją, aby zrobić zajęcia również dla młodszych dzieci. Zajmuje się organizacją i prowadzeniem zajęć z robotyki i programowania dla dzieci, organizacją międzynarodowego konkursu robotycznego First® LEGO® League oraz tworzeniem materiałów do prowadzenia lekcji z wykorzystaniem zestawów LEGO® Education.

Monika Pajka

Monika Pajka

animator zajęć twórczych dla dzieci w wieku szkolnym. Na stałe prowadzi zajęcia Ekoplastyki czyli kreatywnego podejścia do surowców wtórnych oraz zajęcia Robotyki z wykorzystaniem zestawów LEGO® Education. Prowadzi okazjonalne warsztaty plastyczne w szkołach i przedszkolach. Zajmuje się również animacjami zabaw dziecięcych na urodzinach, balach, imprezach okolicznościowych czerpiąc dużo radości z twórczych aktywności z dziećmi. W wolnych chwilach tworzy biżuterię, maluje i właśnie rozpoczęła naukę gry na pianinie.

Wojciech Kępa

Wojciech Kępa

Od 10 lat zajmuja się prowadzeniem zajęć dla dzieci. Wielokrotnie organizował obozy harcerskie oraz kolonie sportowe.
Na co dzień pracuje jako instruktor szachowy w szkołach podstawowych i przedszkolach oraz sędzia szachowy na turniejach każdego szczebla: od Mistrzostw Województwa po Mistrzostwa Europy. Okazjonalnie prowadzi wykłady dla nauczycieli przygotowujących się do prowadzenia zajęć w ramach ogólnopolskiego programu Edukacja Przez Szachy w Szkole. Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem zajęć z robotyki edukacyjnej oraz programowania dla dzieci w klasach 1-6. Od kilku lat podczas ferii i wakacji prowadzi kursy dla dzieci z wykorzystaniem klocków LEGO® Education.

Marcin Żmudziński

Marcin Żmudziński

Miłośnik chemii, matematyki i... kolejnictwa. Uwielbia podróże, szczególnie te bez żadnego konkretnego planu. Przyszły student Politechniki Warszawskiej, w wolnych chwilach gra na perkusji, a także poszerza swoją wiedzę w programowaniu LEGO® Mindstorms®. Asystuje w prowadzeniu półkolonii. Specjalista od otwartych projektów - zadań dla uczniów, które mają wiele poprawnych odpowiedzi.

Anna Frydecka

Anna Frydecka

Absolwentka Ochrony Środowiska oraz studentka Geografii na Uniwersytecie Warszawskim. Przyroda fascynuje ją odkąd pamięta, dlatego prowadzenie zajęć z dziećmi, które podzielają entuzjazm jest dla niej niesamowitą przygodą, ale i wyzwaniem. Często bowiem okazuje się, że 7 lat to doskonały wiek na znajomość przybliżonej prędkości światła, albo wiedzę z zakresu paleontologii! Wiedzę o Ziemi przemyca podczas półkolonii, na których bywa zarówno w formie asystentki jak i wychowawcy, a także podczas prowadzenia stałych zajęć. Wolny czas poświęca majsterkowaniu, szyciu, i zwiedzaniu Polski.

Bądź w kontakcie

Skontaktuj się z nami.

biuro@abc-robotyki.pl

Zadzwoń do nas

Katarzyna Nogalska
+48 536 302 402
Pon - Pt, 9:00-18:00

Skontaktuj się z nami

3 + 6 =